Na Fali w Radiu Uniwersytet #11. Z Marią Łojewską o zdrowym odżywianiu

28 stycznia 2016MARIA

Ach, to radio. Ma olbrzymią moc, a jest nią dobra energia. Prawie każdy, kto wychodzi ze studia pod numerem 809, czuje podekscytowanie, a początkowe podenerwowanie zostaje przykryte przyjemnymi wrażeniami. 

Nie inaczej było dzisiaj. Gościem audycji Na Fali była  Marysia, moja długoletnia koleżanka. Nie wypada jednak tak przedstawiać gościa – głównie ze względu na ilość wiedzy, którą w ciągu godziny starała przekazać się słuchaczom. Zatem jeszcze raz. Gościem audycji była Maria Łojewska: już niebawem dyplomowany dietetyk, uczestniczka wielu szkoleń, przekopywaczka dietetycznego Internetu, dla mnie źródło olbrzymiej wiedzy z tej dziedziny. Nie muszę w Google nic wpisywać, mogę napisać sms-a do Marii.

Podczas audycji skupiłyśmy się na odpowiednim żywieniu w trakcie sesji egzaminacyjnej – w końcu to Radio Uniwersytet – ale cenne informacje znajdą dla siebie również ci, którzy wciąż walczą o tak zwaną idealną sylwetkę.

Podaj dalejShare on FacebookTweet about this on Twitter
  • Olimpia

    w Biedronce aktualnie olej kokosowy nierafinowany za 10zł dość duży słoik (ale nie pamiętam ile :p)

    • Ooo, to muszę zbadać tę sprawę. :) Zawsze zamawiam z neta, płacę 40 zł za duży słoik. Wystarcza na długo, to wydajna rzecz. A Biedronka ostatnio daje radę jeśli chodzi o produkty z zacnym składem.