Przystanek Planszówka #32. Badacze Głębin i Wyrocznia Delficka

  To jedna z audycji, którą będę polecać tym, którzy nie mieli dotąd z nami nic wspólnego, a chcieliby posłuchać którejś audycji. Po pierwsze bardzo lubię gry, które były głównymi bohaterkami, a po drugie myślę, że choć nie wyczerpaliśmy tematu, to mówiliśmy z sensem… jak nigdy dotąd! ;)

Przystanek Planszówka #28. Gość: Bartłomiej Chrobak

  Gry planszowe to idealny prezent na pod choinkę – jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości co do słuszności postawionej przez nas tezy, niechaj czem prędzej posłucha audycji Przystanek Planszówka! Naszym gościem był Bartłomiej Chrobak z Centrum Gier Pegaz w Bydgoszczy.

Przystanek Planszówka #27. CV i Domek

Tak słodko i kolorowo było podczas 27. już audycji Przystanek Planszówka. Czy nasze opinie o grach były równie pozytywne, co ilustracje, które widać na zdjęciu? Czy warto zasiąść do tych tytułów? Zapraszam do słuchania w imieniu swoim i moich kompanów.

Przystanek Planszówka #26. Wrażenia z festiwalu gramy

  Poniedziałek 21 listopada 2016 roku jest już historią, ale ja zapamiętam go niedługo – obudziłam się z wielką mocą do działania! A że ostatnio był tego deficyt, doceniam tym bardziej. Otóż weekend poprzedzający ten dzień spędziłam na Festiwalu Gramy w Gdańsku, gdzie miałam okazję poznać wielu ludzi z planszówkowego świata i przede wszystkim pograć…

Przystanek Planszówka #25. Bruno Cathala Day

Bruno Cathala Day – o tym było głośno w planszowym świecie we wtorek, 22 listopada! W środę poprzedzającą to wydarzenie, gościliśmy w studiu Rafała Kociniewskiego, który był pomysłodawcą całego pozytywnego zamieszania. O co dokładnie chodziło? Posłuchajcie!  

Przystanek Planszówka #23. Atak zombie i gość

Uwielbiamy spotykać się w radiowym studiu z sympatykami planszówek. Ba, czasem wpadnie do nas nawet autor gry! Tak było 26 listopada, kiedy to podczas audycji rozmawialiśmy z Piotrem Pieńkowskim, autorem gry „Atak Zombie”. O tworzeniu, wydaniu, sprzedaży własnego tytułu, ale i również o kondycji polskiej branży planszówkowej i wielu, wielu innych rzeczach… usłyszycie tutaj: