fbpx

Co jest fajnego w ostrym kole?

 

Co jest fajnego w ostrym kole? Co pięknego i ekscytującego? Pewnie trochę się domyślasz, bo piszę do Ciebie o tym od czterech lat. Niemniej teraz chciałabym Ci opowiedzieć werbalnie, z głosowym ładunkiem tych wszystkich emocji. A w zasadzie… chcielibyśmy. Ja, plus sprawca całego zamieszania.

Bardzo możliwe, że jeśli już się wkręcisz, to tak szybko z takiego roweru nie zejdziesz. Jesteś gotów na taką przygodę?

Ściągnij odcinek podcastu

Music by Dural from Fugue

Podaj dalejShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Komentarze (2)

  1. Ale to jest zajebiste!

    Po pierwsze dlatego, że świetnie się Was słucha. No po prostu słychać zajawkę i to wzajemnie uzupełnienie jest bardzo przyjemne w odbiorze. Myślę, że to iż jako słuchacz czerpałem z tego taką przyjemność wynika z dużego doświadczenia radiowego, które właśnie tu procentuje : )

    Po drugie nie słyszałem jeszcze nigdy tyle słów wypowiedzianych przez Mateusza w ciągu 9 minut, a jest mądrym człowiekiem, więc będę cieszył się, kiedy będziemy mogli uświadczać Was w duecie.

    Po trzecie, z technicznego punktu widzenia to dobre, że użytkownik spędza 9 minut na słuchaniu podcastu na stronie, a potem jeszcze komentuje. To dobre z punktu widzenia SEO i rankingu witryny. Kiedy ludzie będą trafiać na podcasty z wyszukiwarki będzie jeszcze lepszy efekt.

    Słuchaliśmy Was z Ewim z uśmiechem – czekamy na więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *