fbpx

IRYTUJĄCE KOBIETY NA ZAJĘCIACH FITNESS – CZ. 2

Przy okazji publikacji ostatniej notki okazało się, że ktoś tu zagląda! Zachęciliście mnie do tego, żeby o irytujących grupach kobiet napisać coś więcej. A w zasadzie to poszerzyć tę kategorię. Podpowiedzieliście, że w klubach można spotkać jeszcze:

Kobietę – antyperspirant

Myślę, że do tego worka wrzucimy też „kobietę – tapetę”, bo po co się rozdrabniać. Pani ta nade wszystko ceni sobie zajęcia, na których nie uleci z niej żadna kropla potu, która mogłaby położyć choćby ryskę na zacnie umalowanym licu. Klub fitness z reguły nie przewiduje takich zajęć, pozostaje więc ostrożne wykonywanie każdego ruchu i regularne sprawdzanie mokrości pachy. Widok ludzi wychodzących z sali Indoor Cycling w koszulkach o zmienionej barwie od potu powoduje u przedstawicielki tej grupy silne zdumienie.

Cardio – kobietę

Do tej kategorii zaliczamy panią, której towarzyszy również lęk przed podnoszeniem ciężarów, dokręcaniem i innymi czynnościami, które mogą zagrozić utracie kobiecości.

Kobietę – choreografa

Na fan page pojawił się komentarz: „Ja poznałam kiedyś kobietę – choreograf. Przychodziła sobie na dance i step, instruktor uczył swojego układu, a ona symultanicznie tańczyła swój własny”. O, wreszcie ktoś mnie rozgryzł.

Kobietę – gumę

 Bynajmniej nie chodzi tu o mistrzostwo w stretchingu. Na uwagę zasługuje częstotliwość poruszania się żuchwy owej pani. Niedobory aspartamu są jej obce. Instruktorzy, którzy nie uznają kompromisów, wypraszają takie osoby z zajęć (nie mylić z wypraszaniem łask), bo po co mieć kogoś na sumieniu?

Cieszę się, że macie dystans do świata; świadczy o tym Wasz odbiór takich treści. Ponadto! Nie może być tak, że patrzymy z przymrużeniem oka tylko na kobiety. Uruchamiam swój zmysł obserwatora i udaję się na siłownię. Tym razem trochę mniej uważnie poćwiczyć, a bardziej podpatrzeć, jakich irytujących panów można spotkać w świątyniach żelastwa. Disqus nie boli, więc można mi podpowiadać poniżej. :)

Podaj dalejShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Komentarze (2)

  1. Kobieta-antyperspirant – jakie to prawdziwe… Nie ogarniam dziewczyn, które płacą niemałe pieniądze za karnet i boją się spocić. Albo te w pełnym makijażu. Przecież ten make-up po 15 minutach i tak będzie na szyi zamiast na twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *