fbpx

Koszulka biegowa na cele charytatywne? To możliwe!

Nie wiem, jak wyglądają szafy innych sportowych maniaków, ale moja wzorem dla nikogo raczej nie będzie. Po latach startowania w ulicznych biegach mam mnóstwo koszulek w rozmaitych kolorach, z różnymi nadrukami i, niestety, w różnych krojach. To dlatego większości z tych wdzianek nigdy nie włożę – wyglądam w nich albo jak worek ziemniaków, albo wprost przeciwnie: nie mieszczą mi się bardzo istotne kobiece atrybuty (lub oponka).  Pokuszę się o stwierdzenie, że dopiero niedawno organizatorzy biegów stwierdzili, że miło będzie dać kobietom możliwość wybrania koszulek o damskim kroju i to nie kończących się na rozmiarówce M.

Wiem, że zawsze chętnie wrócę do koszulek od Bydgoszcz Triathlon i tych z Poznania, bo one po prostu dają radę i można w nich pocić się zarówno na IC, jak i w biegowej trasie. Jeśli zaś chodzi o resztę, która zalega mi w szafie, mam coraz mniej sentymentów. Trudno pozbyć się t-shirtów kojarzących się z doskonałymi biegami, ale inny głos mówi mi, że wspomnienia ma się w głowie i na medalach, a nie w szafie zapchanej nieużywanymi rzeczami. Już szukałam sposobów, by przerobić niechciane koszulki na coś innego, kiedy przez mojego fejsa przewinęło się TO!

Zbiórka koszulek i akcesoriów biegowych w Bydgoszczy!

Biegowe bluzki, które zalegają gdzieś na dnie szafy, możemy oddać na cele charytatywne. Jak można przeczytać na fejsowym wydarzeniu, koszulki wesprą dwie sprawy: Stowarzyszenie Piecza oraz Rodzinny Dom Dziecka. Rzeczy można przynieść na parkrun Bydgoszczy w sobotę o godzinie 9:00. Kontakt e-mail: BydgoscyBiegacze@wp.pl albo tel. 509 863 461. Odsyłam Was do wydarzenia i bardzo proszę o refleksję nad stanem Waszych zbiorów! :)

Podaj dalejShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Komentarz “Koszulka biegowa na cele charytatywne? To możliwe!”

  1. Kurczę, naprawdę fajna sprawa… Mało mam koszulek, których nie ubierałem choć raz, ale ewidentnie mam ich zbyt dużo, może coś takiego i u nas ktoś zorganizuje, a nie – to rzeczywiście oddam dla potrzebujących :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *