Liebster blog award. Chodź, pobawimy się w pytania

 

Ostatnio Ktoś uznał, że swoją grafomanią robię dobrą robotę. Serio, nawet pisząc do czterech osób, można to robić!

Ktoś, a konkretnie Dorota z bloga Witaj Słońce, na którego Cię zapraszam. Zwłaszcza, jeśli cenisz sobie harmonię – Dorota sprawia wrażenie, jakby wiedziała, co to zdrowa głowa. Jej Organizm to musi być szczęśliwy!

No i ta Zdrowa Głowa postanowiła uraczyć mnie jedenastoma pytaniami, nad którymi mam przysiąść. Tak, to coś w stylu łańcuszka. W innych okolicznościach przeszłabym obok tego obojętnie, ale dostałam to zadanie w ramach uznania za treści blogowe i że… uwielbiam pytać. Siebie też.

Tutaj przeczytasz więcej o blogowej akcji

Moc pytań do siebie jest niedoceniania, a to przecież najprostszy sposób, by zorientować się, co się dzieje w życiu zadającego. Jak się dzisiaj czuję? Co dziś sprawiło mi radość? Co zrobiłam dziś, by zbliżyć się do zrealizowania marzenia/osiągnięcia celu? Co mogę poprawić, ulepszyć? Pytania od Doroty również dały mi do myślenia, bo – wbrew pozorom – trochę nad tymi odpowiedziami musiałam pomóżdżyć. I powspominać.

 

1. Być czy mieć?

Z pełnym przekonaniem odpowiadam, że być… by dzięki temu mieć wspomnienia. Być gdzieś. Zamiast kupić sobie kolejną nową rzecz, wolę gdzieś wyjechać i doświadczać.

2. Co zawsze chciałaś zrobić, a nie miałaś odwagi?

Odpowiedziałabym, ale jestem pewna, że Czytających nie interesują moje zamierzchłe sprawy sercowe… ;)

3. Twoja ulubiona atrakcja w wesołym miasteczku?

Młot. Czy kiedyś się na niego odważyłam? Skądże! Uwielbiałam natomiast patrzeć na znajomych, którzy wychodzili stamtąd bladzi, obiecując sobie, że już nigdy więcej…

4. Co powiedziałabyś samemu sobie dziesięć lat młodszemu, gdybyś mógł?

Weź się tak nie martw, dziewczyno, na zapas. I tak Ci się zawsze wszystko układa.

5. Jakiego jedzenia kiedyś nie lubiłaś, a teraz lubisz?

Nie lubiłam piwa, co wynikało z mojej niedostatecznej wiedzy o nim. Potem skarbnica wiedzy piwnej została przede mną otwarta i znalazłam gatunki, które piję ze smakiem. Oczywiście nie nadużywam, bo wciąż wolę zjeść coś słodkiego, niż pić kalorie.

6. Za co jesteś najbardziej wdzięczny losowi?

Staram się nie używać w swoim słowniku czegoś takiego jak „los”, bo chcę wierzyć, że na najważniejsze rzeczy mam wpływ. Jednocześnie uznaję, że wraz z działaniem człowiek uruchamia machinę dobrych zdarzeń, okazji, które może wykorzystać. Dlatego jestem wdzięczna za wszystkie okoliczności, które pomogły mi spotkać najważniejszych ludzi i być w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze.

7. Jaka piosenka zawsze podnosi Ci włoski na rękach?

Z racji mojej ciągłej styczności z muzyką na zajęciach IC, ciary notuję bardzo regularnie. Jak każdy miewam fazy na różne piosenki i czasem ciarkuje mnie Arctic Monkeys,  innym razem Disclosure, a bywa, że Prodigy na treningu.

8. Trzy słowa opisujące to, co cenisz w życiu?

Swoboda. Ruch. Uśmiech.

9. Co byś zrobił, gdybyś miał czapkę niewidkę?

Pierwsze o czym pomyślałam, to że jeździłabym tramwajem bez biletu. Tak, wiem jakie to głębokie.

10. O czym był Twój pierwszy wpis na blogu?

O tym, o czym zawsze chciałam powiedzieć ludziom! Że Indoor Cycling i Spinning to nie to samo! Gdybym jeszcze raz zakładała tego bloga, postąpiłabym identycznie.

11. Co dobrego Ci się dziś zdarzyło?

Dwie osoby rozpłynęły się nad upieczonym przeze mnie ciastem czekoladowym ze stoutem. Byłam biegać w cudownej aurze i poczułam, że moja forma biegowa ma się coraz lepiej, dzięki czemu mam w sobie więcej motywacji do przebieżek.

Nie nominuję innych blogerów, ale nie byłabym sobą, gdybym nie puściła do Ciebie oczka, pytając: a Ty? Słysząc jaką piosenkę dostajesz gęsiej skórki? Czego kiedyś nie mogłaś/mogłeś tknąć, a teraz zajadasz ze smakiem? Co dobrego Ci się dziś zdarzyło?

A może to Ty chcesz mnie zastrzelić jakimś pytaniem?

Podaj dalejShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Komentarz “Liebster blog award. Chodź, pobawimy się w pytania”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *