Autorka i blog

 

 

Nazywam się Agata Borowska. Ci, którzy pamiętają mnie – Muszyńską, wciąż mogą nazywać mnie Muchą. Taką, jak w logo bloga.

Moja ciągła potrzeba pisania zaprowadziła mnie na studia dziennikarskie i kulturoznawcze, a te z kolei do internetowej rozgłośni radiowej i… na salę z rowerami stacjonarnymi. Od 2012 roku prowadzę zajęcia Indoor Cycling, od 2015 jestem dumną posiadaczką Licencji A. Od lat to radio, blog i rowery (koniecznie ostrokołowe) nakręcają moje pozaetatowe życie.

 

agata 4

Blog powstał w 2014 roku, bym mogła robić to, co lubię najbardziej: pisać i mieć kontakt z ludźmi, zarażać się nawzajem dobrą energią. W tym miejscu od zawsze mile widziany jest dystans: ten liczony w kilometrach, a także w podejściu do świata i siebie. W końcu autoironia zapewnia dobry humor do końca życia.

Często słyszę, że jestem normalna. Jakkolwiek to brzmi, jest to dla mnie olbrzymi komplement. Normalne mam też podejście do szalonego świata „bycia fit”, w którym przebywam na co dzień. Uważam, że zdrowy styl życia to nie kolorowe leginsy, dzikie dążenie do życiówek i próbowanie każdej diety, a lubić siebie i żyć radośnie można również z (o, zgrozo!) fałdką na brzuchu.

Normalność jest spoko. Odetchnijmy tu razem. Albo pojeździjmy na ostrym.

Pozdrower!