Autorka i blog

Nazywam się Agata Muszyńska. Choć niebawem zmienię nazwisko, wciąż będzie można nazywać mnie Muchą. Moja ciągła potrzeba pisania zaprowadziła mnie na studia dziennikarskie i kulturoznawcze, a te z kolei do internetowej rozgłośni radiowej i… na salę z rowerami stacjonarnymi. Od 2012 roku prowadzę zajęcia Indoor Cycling, od 2015 jestem dumną posiadaczką Licencji A.

Blog powstał w 2014 roku, bym mogła robić to, co lubię najbardziej: pisać i mieć kontakt z ludźmi, zarażać się nawzajem dobrą energią. W tym miejscu mile widziany jest dystans: ten liczony w kilometrach, a także w podejściu do świata i siebie. W końcu autoironia zapewnia dobry humor do końca życia.

Często słyszę, że jestem normalna. Jakkolwiek to brzmi, jest to dla mnie olbrzymi komplement. Normalne mam też podejście do szalonego świata „bycia fit”, w którym przebywam na co dzień. Jeżeli szukasz potwierdzenia dla przypuszczeń, że zdrowy styl życia to nie tylko kolorowe leginsy, dzikie dążenie do życiówek i próbowanie każdej diety, a lubić siebie i żyć radośnie można nawet z fałdką na brzuchu – zostań tu.

Jeśli chcesz spędzić kilka minut życia z dala od fitnessowej propagandy i sprawdzić, co dzieje się w głowie Twojego instruktora, a także pobuszować w terenie na biegach i rowerze – rozgość się. Nawet, jeśli do amatorskiego sportu i rowerów stacjonarnych Ci daleko, nie przejmuj się. Może trafiłeś tutaj nie przez przypadek?

agata 4

Pozdrower!