fbpx

Share Week 2019. Powiedz mi, kogo czytasz

 

Kolejna edycja Share Week hula w najlepsze. W tym roku i ja chętnie dołożę swoje trzy grosze. A w zasadzie trzy blogi, bo to właśnie na tym polega akcja: blogerzy polecają innych blogerów. Znamy się nie od dziś i wiecie, że byle gdzie Was nie zaprowadzę!

Blogerzy polecają kolegów „po fachu”, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś Ty, Odwiedzaczu Tego Bloga, w komentarzu pod postem dał mi znać, kogo odwiedzasz. Nawet, jeśli nie blogujesz. Nie ograniczajmy się do treści pisanych: ja wartości w internecie szukam jak oszalała niezależnie od tego, czy ktoś w tym internecie pisze, mówi czy coś tylko pokazuje. Będę wdzięczna, jeśli wskażesz mi drogę do ciekawych osób.

Moje polecenia w Share Week 2019

 

Rzeczovnik.pl

Zdarzyło Ci się kiedyś trafić przypadkiem na blog i przeczytać go od deski do deski? Mnie zdarzyło się kilkukrotnie, a ostatnio na blogu Ady Kosterkiewicz. Na pierwszy plan pięknie wybija się feminizm, ale nie brakuje tam innych życiowych obserwacji, które serwowane są czasem w dowcipny, czasem dosadny sposób. Polecam nie tylko feministkom i feministom – a może zwłaszcza tym, którzy się za takowych nie uważają.

Nimfomamka.pl

Blog anonimowej autorki, która porusza delikatne i ważne kwestie seksu i macierzyństwa. Ta kobieta ma taki styl pisania, że prawdopodobnie czytałabym ją nawet gdyby pisała o koparkach – czyli jest to blog, na którym przeczytasz każdy tekst, nawet jeśli tematyka nie za bardzo Cię interesuje. A sądzę, że seks to jednak przykuwa uwagę. W każdym razie: jest charakternie, czasem ostro, ale i empatycznie. Szacunek za takie kombo.

Wirtualneszlaki.pl

Nie mogłoby tu zabraknąć wątku rowerowego i nieco patriotycznego, a więc czas na moje okolice i rowery! Obecnie na blogu nieczęsto pojawiają się nowe wpisy, niemniej znaleźć na nim można wiele archiwalnych, użytecznych treści na temat rowerów i rowerowych tras w Kujawsko-Pomorskiem, więc wciąż jest po co tam wpadać. 

 

Jeśli któryś z powyższych blogów Ci się spodobał, nie wahaj się zostawić lajka albo komentarza pod jego twórczością. Zaangażowany odbiorca to skarb, więc przy okazji dziękuję Ci za każdy lajk i komentarz albo udostępnienie, które dla mnie popełniłaś/popełniłeś. Bez Twojego odzewu, który kosztuje czasem kilka sekund, nie mogę stwierdzić, czy wciąż jesteś ze mną.

Photo by Debby Hudson on Unsplash

Komentarze są Twoje – daj mi proszę znać, kogo czytasz, słuchasz lub oglądasz. Do usłyszenia na dole!

 

Podaj dalejShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Komentarze (5)

  1. Nazwa drugiego bloga zainteresowała mnie przeogromnie więc rzucam w te pędy inne zajęcia i lecę czytać :) Biegnę…, kliknę :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *